maiden.hu [ Scream For Me Hungary ]
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2017. október 19., 16:29:04 pm

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
* Maiden.hu Főoldal | Főoldal | Súgó | Keresés | Bejelentkezés | Regisztráció
maiden.hu [ Scream For Me Hungary ]  |  Egyéb  |  Más együttesek  |  Téma: Dream Theater « előző következő »
Oldalak: 1 ... 7 [8] | Le Nyomtatás
Szerző Téma: Dream Theater  (Megtekintve 56507 alkalommal)
Töfi
Fórumozgat
**
Nem elérhető

Nem: Férfi

« Válasz #280 Dátum: 2011. szeptember 20., 12:13:17 pm »

Nem igazán vagyok meglepődve. Nagy szarházi ez a csávó, akármilyen jó dobos!
Naplózva
Shazeen
Haladó Tag
Nem elérhető

« Válasz #281 Dátum: 2011. szeptember 23., 14:50:51 pm »

Nem perelte be őket! Ez csak egy hülye pletyka amit egy hírportal adott elő:http://www.hardrock.hu/?q=node/17048

Nem bántani Mike-ot!

Érdekes hogy mindenki szerint Mike a hülye..... pedig sztem a többiek vannak kicsit "eltévedve"

Mike vitte az egészet a hátán évekig. Szeretett volna egy kis szünetet.... nem mentek bele.

Szétmelózta az agyát a DT-n és mikor kilép az ő nyakába akarja mindenki szakítani a szart.....

Szánalmas!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2011. szeptember 23., 14:57:26 pm írta Shazeen » Naplózva

"So you think you can own me, well you'd better just think again
You'd better watch your steps now, woman, cause I ain't like those other men
There's something burning inside me that makes me want to be free
And when I get these feelings honey, you better keep away from me"
Cantara
Fórumozgat
**
Nem elérhető

"...aki a hét csillagot jobbjában tartja..."

« Válasz #282 Dátum: 2011. szeptember 23., 21:03:08 pm »

Mike Portnoy még április 27-én perelte be a Dream Theater tagjait, mivel megítélése szerint rosszul használták fel a banda nevét, amikor az ő részvétele nélkül vettek fel egy lemezt, illetve kifogásolja, hogy olyan élő előadások promóciójához is használják a nevet, ahol ő nincs jelen. A dobos a pert John Petrucci, John Myung, Jordan Rudess és James LaBrie ellen indította, illetve a csapat holdudvarához kötődő cégek, az Ytse Jam, Inc. és az Infinity Tours, Inc. is érintettek benne.
Naplózva
sajnyi
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #283 Dátum: 2011. szeptember 24., 21:44:53 pm »

Nem perelte be őket! Ez csak egy hülye pletyka amit egy hírportal adott elő:http://www.hardrock.hu/?q=node/17048

Nem bántani Mike-ot!

Érdekes hogy mindenki szerint Mike a hülye..... pedig sztem a többiek vannak kicsit "eltévedve"

Mike vitte az egészet a hátán évekig. Szeretett volna egy kis szünetet.... nem mentek bele.

Szétmelózta az agyát a DT-n és mikor kilép az ő nyakába akarja mindenki szakítani a szart.....

Szánalmas!!!!

Nem szakítja senki se rá a szart, saját magának megoldja. Én végig követem az egész szappanoperát, a banda jól megvan Mike nélkül, ő meg ahelyett, hogy sír jobbra-balra, összedobhatna vmi jó bandát, mert ezek a projektek meg szupergroup-ok mind szép és jók, de kevés lesz. Akárhány híroldalra felmegyek, csak azt látom, hogy Mike már megint ez-az-amaz. Ez a szánalmas, és ahogy hallom, a http://mikeportnoy.com/ fórumján is mennek a vélemények. Ezzel a feltűnési viszketegséggel fogja lehúzni a hírnevét.
« Utoljára szerkesztve: 2011. szeptember 24., 21:49:21 pm írta sajnyi » Naplózva
sajnyi
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #284 Dátum: 2011. szeptember 24., 22:01:36 pm »

Ugyanakkor kicsit érdekes a dolog, majdnem ugyanez történt maidenéknél is. Steve apja meghalt, aztán jöttek a rossz döntések (a közvélemény szerint) és oda jutottak, hogy Nicko, Dave és Janick megmondta h ennyi volt a részükről ha így megy tovább. Ezt csak így zárójelben jegyezném meg.
Naplózva
Töfi
Fórumozgat
**
Nem elérhető

« Válasz #285 Dátum: 2011. szeptember 26., 03:23:19 am »

Csak a Dream vígan ellesz Portnoy nélkül is, mert nem egy amatőrt raktak a helyére.
Ettől még persze nem kizárt, hogy később lesz egy nagy összeborulás, ha netán nem menne a szekér.
Ha igaz ez a per, akkor ezzel Portnoy bukta a rajongók 80%-át.
Naplózva
Cantara
Fórumozgat
**
Nem elérhető

« Válasz #286 Dátum: 2011. szeptember 26., 20:57:23 pm »

Csak a Dream vígan ellesz Portnoy nélkül is, mert nem egy amatőrt raktak a helyére.
Ettől még persze nem kizárt, hogy később lesz egy nagy összeborulás, ha netán nem menne a szekér.
Ha igaz ez a per, akkor ezzel Portnoy bukta a rajongók 80%-át.

Ha nem áll el akkor lesz
Naplózva
Shazeen
Haladó Tag
Nem elérhető

« Válasz #287 Dátum: 2011. szeptember 27., 17:19:12 pm »

Mitől kellene elállnia? Nem perel... a többiek akarják vele ügyvédeken keresztül tartani a kapcsolatot..... ott a link olvasd el...
Naplózva

Töfi
Fórumozgat
**
Nem elérhető

« Válasz #288 Dátum: 2011. szeptember 28., 11:52:04 am »

Elég zavaros ez a történet.
"Ezért én valóban benyújtottam a papírokat..."
Lehet, hogy azóta visszavonta a keresetet, de ne legyenek illúzióitok.
Ez keményen a pénzről szól már a legelejétől fogva.
Ezzel nem is lenne baj, mert mindenki abbók él és neki történetesen az a munkája, hogy dobol.
Engem a sok mellébeszélés zavar inkább.
Bár abban teljesen igaza van, hogy ez a része nem igazán tartozik a közönségre és ezért
nem nagyon szokás beszélni az ilyen dolgokról, akárkinek is van igaza egy ügyben.
Naplózva
Shazeen
Haladó Tag
Nem elérhető

« Válasz #289 Dátum: 2011. szeptember 28., 19:20:24 pm »

Akkor mégegyszer az előzményekről: Mike szerint a csapatban már sok ideje nincs egymással "emberi" kapcsolatuk.  Pl.: Mike Myung-gal csak a színpadon találkozott. Elvileg azért szerette volna a szünetet, mert ezek a dolgok elromlottak.(plusz a sok meló ugye nem csak a bőröket veri a csapatban) Kért a többiektől némi pihenőidőt, de folytatni akarták. Erre ő kilépett. Letolta az AX7 tel a turnét, és gondolom vágyakozott vissza. Vissza akart menni beszélni velük, de ott úgy fogadták, hogy ok beszélj az ügyvédekkel. Ezt szerintem mindenki nehezményezné. Mostmeg vannak akik kavarják a szart, és egy-két helyen a "kőrajongók" olyan kérdéseket tesznek fel hogy ki ez a Mike Portnoy egy Mangini szóló után.... ez kb olyan, (lehet hogy Bruce is megkapta a maidenből való kilépés után) mintha mindenki szarozta volna egyöntetűen Bruce-t mert kilépett a maidenből.(persze ő nem akart visszamenni)és Blaze az isten....
Naplózva

Töfi
Fórumozgat
**
Nem elérhető

« Válasz #290 Dátum: 2011. szeptember 28., 21:06:03 pm »

Na, ez az a kamuszagú duma, amit nem feltétlenül kell komolyan venni.
Évtizedek óta vagyok a szakmában, úgyhogy hidd el, mindig lehet sejteni,
hogy mi zajlik valójában a háttérben.
Az AX7 baromi sikeres odakint, nyilvánvalóan komoly pénzről volt szó, azért vállalta el.
És azért kellett volna a szünet, hogy sokáig csinálhassa, jó sok pénzért.
A többiek meg közben kis túlzással éhendögölhettek volna, ha Portnoyon múlik a dolog.
Persze, hogy nem akartak leállni.
Mindez tök érthető mindkét részről, csak a hülyítés nem kellene.
Már az elején megmondhatta volna nekik, hogy van egy kihagyhatatlan ajánlat,
keressenek egy beugró dobost mondjuk egy évre és kész.
Naplózva
Töfi
Fórumozgat
**
Nem elérhető

« Válasz #291 Dátum: 2011. szeptember 28., 21:18:08 pm »

Amúgy ha velem csinálná meg ezt egy zenésztársam, amit Portnoy,
akkor biztos, hogy többet be nem engedem a zenekaromba, akármilyen jó zenész.
Meg hát izgalmas kérdés, hogy vajon miért nem akarták végül állandóra az AX7-ben?
Portnoy nyilvánvalóan arra játszott, hogy ott marad és most két szék között a földön van.
Most ő van nagy lekvárban és ezért perel, ha egyáltalán tényleg perel.
Naplózva
sajnyi
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #292 Dátum: 2011. szeptember 29., 15:15:43 pm »

Én csak azt nem értem, hogy csak azért mért kell kilépni, mert a többiek folytatni akarják?
A másik: attól, hogy szünetet akart tartani, nem biztos, hogy rendeződtek volna a kapcsolatok a bandában, ha így lett volna.
Naplózva
Shazeen
Haladó Tag
Nem elérhető

« Válasz #293 Dátum: 2011. szeptember 29., 16:53:59 pm »

Az AX 7 dologról nekem az a véleményem, hogy a srácok megkérték Mike-ot ő meg elvállalta. A halott dobosuk helyére ült be, sztem azért nem olyan arc hogy egy másik ember halálán akarjon nagy lóvét keresni. És az Ax7 se kérte volna fel, ha nem bírták volna a búráját. De ez már a múlt. Mindenesetre én szarok a pletykákra, számomra a Dream Theater nem ugyanaz mint volt, és ez éppúgy írható Mike és a többiek számlájára is. Amíg nem tudjuk mi történt valójában (lehet az is hogy hatalmas balhé volt köztük, mert azért egy élet munkájából nem szokott az ember csak úgy kiugrani) nem lehet pálcát törni se Mike sem a Többiek fölött.

Naplózva

Töfi
Fórumozgat
**
Nem elérhető

« Válasz #294 Dátum: 2011. szeptember 29., 18:03:44 pm »

Ennek semmi köze ahhoz, hogy bárkinek a halálán akarna pénzt keresni.
Van egy rakás stadion buli, amiért gázsit kapnak a zenészek.
Méghozzá jó nagyot, mert nagy a közönség is. Szerintem ez ilyen egyszerű.
Mindenesetre kiváncsian várom a fejleményeket.
Naplózva
Cantara
Fórumozgat
**
Nem elérhető

« Válasz #295 Dátum: 2011. október 01., 10:08:24 am »

én igazából nem foglalok állást mert a részletekről nem tudok, ami a sajtóban jelenik meg az lehet pro és kontra verzió, de egy tutti létezik élet Portnoy után is, mert az új lemez- sok lesúlytó véleményezés ellenére is- nagyon jó. Black Couldsnál- én azt találom egy kicsit erőltetettnek-  mindenképpen jobb, kb 1 mércéjű az Octaviarium-mal, de a Scennes szerintem megismételhetetlen.
Naplózva
Drifter
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #296 Dátum: 2012. február 18., 08:42:09 am »

Na kinek hogy tetszett a koncert? Szerintem nagyon nagy volt! Zenei élményt Dream Theater koncerten lehet szerezni a legnagyobbat! És látszott, hogy megint ők is élvezték, megemlítették a nyári bulit milyen jó volt, raktak fel Pestről két videót is youtube-ra, kiírták facebook-on az oldalukra külön a tegnapi bulit, amit ahogy láttam még nem sokszor írtak ki előző helyszíneken.
Itt a setlist:

Dream Is Collapsing
(Hans Zimmer song)
Bridges in the Sky
6:00
Build Me Up, Break Me Down
Surrounded
The Dark Eternal Night
Drum Solo
A Fortune in Lies
Outcry
Wait for Sleep
Far from Heaven
On the Backs of Angels
War Inside My Head
The Test that Stumped Them All
The Spirit Carries On
Breaking All Illusions
Encore:
As I Am
Naplózva
Cantara
Fórumozgat
**
Nem elérhető

« Válasz #297 Dátum: 2012. február 18., 09:24:16 am »

Na kinek hogy tetszett a koncert? Szerintem nagyon nagy volt! Zenei élményt Dream Theater koncerten lehet szerezni a legnagyobbat! És látszott, hogy megint ők is élvezték, megemlítették a nyári bulit milyen jó volt, raktak fel Pestről két videót is youtube-ra, kiírták facebook-on az oldalukra külön a tegnapi bulit, amit ahogy láttam még nem sokszor írtak ki előző helyszíneken.
Itt a setlist:

Dream Is Collapsing
(Hans Zimmer song)
Bridges in the Sky
6:00
Build Me Up, Break Me Down
Surrounded
The Dark Eternal Night
Drum Solo
A Fortune in Lies
Outcry
Wait for Sleep
Far from Heaven
On the Backs of Angels
War Inside My Head
The Test that Stumped Them All
The Spirit Carries On
Breaking All Illusions
Encore:
As I Am

Qrva jó volt egyszerűen a Dream-be nem lehet csalódni, én már bátran merem állítani hogy a kedveceim. Nekem az intro marhára tetszett az az animáció rettentő jó volt alatt az Zimmer aláfestés nagyszerű.
A set list is remek volt a feezen előadottakból csak a On the Back of Angels adták, én kiváltképp a The Dark... , és Spiritnek nagyon örültem, szerintem a Spirit volt a csúcspont, az újalk közül az Outcry és Breaking All.. vitte a pálmát. Mekkora az a Petrucci szóló benne? Szerintem a legszebb szólója ez.
Imádom őket és Portnoy után is van élet...
LeBrie kinyilatkoztatta mindenegyes lehetőség közepette jönni fognak a jővőben Magyarországra, mert .... megérdemeljük!
Naplózva
The Clairvoyant
Haladó Tag
Nem elérhető

« Válasz #298 Dátum: 2012. április 01., 00:49:33 am »

Egyszerűen büszke vagyok rá, hogy ennyire szeretnek ide járni, mintha haza jönnének kb. Csak a Fezenen láttam őket eddig, de az is baromi meggyőző volt.
Naplózva

“It's better to burn out than fade away.” /Kurt Cobain/

"HĂşzzá el mer leköplek!"  /Dolák-Saly RĂłbert/
sajnyi
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #299 Dátum: 2016. szeptember 19., 20:36:08 pm »

Mit szóltok az Astonishing lemezhez? Nekem nagyon tetszik, hozza a kötelezőt a csapat, bár meg kell hagyni, ilyen sok szereplőt egyetlen énekesnek jól felénekelni nem egy egyszerű feladat.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 [8] | Fel Nyomtatás 
maiden.hu [ Scream For Me Hungary ]  |  Egyéb  |  Más együttesek  |  Téma: Dream Theater « előző következő »
Ugrás: