maiden.hu [ Scream For Me Hungary ]
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2017. október 19., 16:19:03 pm

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
* Maiden.hu Főoldal | Főoldal | Súgó | Keresés | Bejelentkezés | Regisztráció
maiden.hu [ Scream For Me Hungary ]  |  Iron Maiden  |  Régi tagok  |  Téma: Blaze Bayley « előző következő »
Oldalak: 1 ... 9 [10] | Le Nyomtatás
Szerző Téma: Blaze Bayley  (Megtekintve 68311 alkalommal)
MailMan
Hetedik fiĂş hetedik fia
Core Team
Nem elérhető

Nem: Férfi

Just a guy with a lightsaber and a few questions

« Válasz #360 Dátum: 2011. április 02., 12:40:16 pm »

Valamilyen szinten érthető a lépése. Én igazán a bandát sajnálom, mert szerintem nagyon jó zenekar voltak, király zenészekkel, és jó dalokat írtak.
Naplózva

Never to be seen on these
shores again
As we sail into oceansize
And lose sight of land...
MailMan
Hetedik fiĂş hetedik fia
Core Team
Nem elérhető

Just a guy with a lightsaber and a few questions

« Válasz #361 Dátum: 2011. április 06., 00:19:22 am »

Itt van egy pár éves akusztikus koncertről a Wasted Years és a Trooper Blaze-zel. Az előbbi tök jó szerintem Smiley A Trooperen azért nagyon érződik, hogy nem neki találták ki.

http://www.youtube.com/watch?v=sPuxEHPfRE0
Naplózva

Never to be seen on these
shores again
As we sail into oceansize
And lose sight of land...
Shazeen
Haladó Tag
Nem elérhető

« Válasz #362 Dátum: 2011. június 21., 23:36:37 pm »

Sokan bántották Blaze-t, de neki köszönhető hogy Bruce kiválása után nem Szűnt meg az Iron Maiden. Igen voltak nehéz pillanatai mikor annyira kivolt a hangja. De pl az Afraid To Shoot Strangerst nála jobban senki nem tudja előadni tökmindegy hogy a Bruce érában íródott az a szám. SZóval mikor formában volt nagyon nagyokat tudott énekelni.
Naplózva

"So you think you can own me, well you'd better just think again
You'd better watch your steps now, woman, cause I ain't like those other men
There's something burning inside me that makes me want to be free
And when I get these feelings honey, you better keep away from me"
Viktor
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #363 Dátum: 2011. június 21., 23:48:02 pm »

Sokan bántották Blaze-t, de neki köszönhető hogy Bruce kiválása után nem Szűnt meg az Iron Maiden. Igen voltak nehéz pillanatai mikor annyira kivolt a hangja. De pl az Afraid To Shoot Strangerst nála jobban senki nem tudja előadni tökmindegy hogy a Bruce érában íródott az a szám. SZóval mikor formában volt nagyon nagyokat tudott énekelni.

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Az Afraid To Shoot Strangerst mintha rá írták volna, pedig nem. Egyébként akik fikázzák a Blazes albumokat elfelejtik, hogy a The X Factor album mennyire meghatározó a mai Miaden zenéjében, mintha az előfutára lenne a mostani progosabb stílusnak ezt én is csak nemrég fedeztem fel. A Matter of Life and Death pl. szreintem teljesen onnan eredeztethető stílusilag. Persze lehet, hogy rosszul gondolom. A lényeg, hogy jók a Blazes albumok, a no prayer és a fearhez képest toronymagasan vannak szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 2011. június 21., 23:50:06 pm írta Viktor » Naplózva
Metil
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #364 Dátum: 2011. június 26., 22:50:30 pm »

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Az Afraid To Shoot Strangerst mintha rá írták volna, pedig nem. Egyébként akik fikázzák a Blazes albumokat elfelejtik, hogy a The X Factor album mennyire meghatározó a mai Miaden zenéjében, mintha az előfutára lenne a mostani progosabb stílusnak ezt én is csak nemrég fedeztem fel. A Matter of Life and Death pl. szreintem teljesen onnan eredeztethető stílusilag. Persze lehet, hogy rosszul gondolom. A lényeg, hogy jók a Blazes albumok, a no prayer és a fearhez képest toronymagasan vannak szerintem.

Hát igen, az X Factor szerintem is meghatározó a mai Maiden zenéjében, rakat szám, a Blood Brotherstől a Dream of Mirrorson át a No More Lies, For The Greater Good, Benjamin stb. ey az egyben X Factoros stílusú... Amúgy nekem az egyik legkedvesebb albumom a Factor, hihetetlen hangulatos lemez, kár, hogy a hangzás szar rajta.
Múltkor szedtem le X-Factor turnés kalózkoncertfilmet, és hát van, ami pl. nagyon nem ment neik, pl. Trooper,  Evil That Men Do (hát az télleg borzasztó), de a Dianno-s dolgokat nagyon jól nyomta, és olyan Dickinson-os számokban is jót alakított, mint a 2 Minutes, Hallowed Be Thy Name, Heaven Can Wait, Fear of the Dark. Az Afraid meg egyenesen jobb vele. Én szerettem a Blaze-es Maident, és a szóló anyagait is nagyon bírom...
« Utoljára szerkesztve: 2011. június 26., 22:51:54 pm írta Metil » Naplózva
The Clairvoyant
Haladó Tag
Nem elérhető

« Válasz #365 Dátum: 2012. április 01., 00:46:12 am »

Blaze újabb munkáiból tud nekem ajánlani valaki egy igazán jót?
Naplózva

“It's better to burn out than fade away.” /Kurt Cobain/

"HĂşzzá el mer leköplek!"  /Dolák-Saly RĂłbert/
precimax
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #366 Dátum: 2015. november 07., 22:01:19 pm »

Jövőre kiadják az új Blaze albumot. A 8-ik.
Írtam neki,hogy remélem eljönnek  Budapestre, és azt válaszolta,
hogy,..... Me too cheers B.
Hajrá!!!
Naplózva
sajnyi
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #367 Dátum: 2016. szeptember 19., 20:39:05 pm »

Én nem tudom, mi van szegény Blaze-zel, de a Promise and Terror óta nem tud értékelhetőt letenni az asztalra. Ez az új album is... hiába mentem végig rajta többször is, egyszerűen nem fogott meg,
Naplózva
death
Haladó Tag
Nem elérhető

DEATH

« Válasz #368 Dátum: 2016. október 18., 22:37:39 pm »

Azért nem olyan rossz anyag az új Blaze korong, bár nem egyszerű megemészteni. Ami biztos nekem sem nagy kedvenc jelenleg. Koncerteken azért próbálok hangulatot teremteni már amennyire láttam jó néhány felvételt róluk. A Clansman se megy neki olyan szuperül de Blaze és Bruce féle átélési szemlélet is más.
Viszont ez jó, bár ez még a Vasszűz hagyatékból van ez az akusztikus téma szerintem érdekes lett:
https://m.youtube.com/watch?v=OhXtnPZHOh0
Naplózva

"What humanity I knew I have long forgotten
For me eternity is nothing
But a short while"
Oldalak: 1 ... 9 [10] | Fel Nyomtatás 
maiden.hu [ Scream For Me Hungary ]  |  Iron Maiden  |  Régi tagok  |  Téma: Blaze Bayley « előző következő »
Ugrás: