maiden.hu [ Scream For Me Hungary ]
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.
2017. október 19., 16:19:35 pm

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Keresés:     Részletes kereső
* Maiden.hu Főoldal | Főoldal | Súgó | Keresés | Bejelentkezés | Regisztráció
maiden.hu [ Scream For Me Hungary ]  |  Iron Maiden  |  Videók  |  Téma: Maiden England « előző következő »
Oldalak: 1 [2] | Le Nyomtatás
Szerző Téma: Maiden England  (Megtekintve 30852 alkalommal)
Brenyó
Core Team
Nem elérhető

Nem: Férfi

« Válasz #40 Dátum: 2006. december 14., 18:25:29 pm »

annus: eredetit nemtudom mennyire fogsz találni, talán próbáld meg a headbangerben, ott régebben emlékszek hogy megvolt. ha sehol sincs, akkor ha gondolod a hétvégén tudok adni egy biztonsági másolatot(pesten, igaz csak avi sajna, szóval nem az igazi... szóval ha gondolod akkor privibe folytassuk, ne itt offoljunk Smiley
Naplózva

"...Don't waste your time always searching for those wasted years..."
annusdoky
Vendég
« Válasz #41 Dátum: 2006. december 14., 19:21:11 pm »

Köszi szépen, majd hétfőn beszámolok arról, hogy hogy sikerült a Maiden England "becserkészése"!
Naplózva
Dany
Vendég
« Válasz #42 Dátum: 2006. december 15., 19:16:06 pm »

Nekem eredetiben van meg a Maiden England és énis a CD pincében vettem /vagyis kaptam / de ez már vagy 8 éve volt szoval nem biztos hogy van de megkell nézni mert lehet hogy valaki beviszi de a legjobb az volna ha kiadnák ezt is DVD pl. az Early Dayshez Smiley
Naplózva
death
Haladó Tag
Nem elérhető

DEATH

« Válasz #43 Dátum: 2006. december 16., 09:50:46 am »

Nekem eredetiben van meg a Maiden England és énis a CD pincében vettem /vagyis kaptam / de ez már vagy 8 éve volt szoval nem biztos hogy van de megkell nézni mert lehet hogy valaki beviszi de a legjobb az volna ha kiadnák ezt is DVD pl. az Early Dayshez Smiley

Előfordulhat hogy kijön ez is mert ha a Live After Death kijön akkor ennek is mert az adott korszakban még az benne van! 
Naplózva

"What humanity I knew I have long forgotten
For me eternity is nothing
But a short while"
annusdoky
Vendég
« Válasz #44 Dátum: 2006. december 20., 21:38:25 pm »

Hát ez van, nem találtam! Én igazán nemtom' mi VAN ebben a kis porfészekben(hazánkban), de egy biztos:kezdhetünk sírni... Sad
De egy vígasztal, hogy megkértem az egyik osztálytársamat: hogyha Londonban "jár" nézzen utánna eme elérhetetlen- de annál jobb birminghami koncertnek!:)
Naplózva
annusdoky
Vendég
« Válasz #45 Dátum: 2006. december 23., 14:33:33 pm »

Fiúk!!!
Lehet, hogy túl nagy kérés de akinek megvan az egyész Maiden England, az feltöltené a youtube- ra?
Könyörgöm segítsetek! Én nem bírom kivárni a tavaszt... Sad
Naplózva
OverLord
Adminisztrátor
Nem elérhető

« Válasz #46 Dátum: 2006. december 23., 14:49:16 pm »

Fiúk!!!
Lehet, hogy túl nagy kérés de akinek megvan az egyész Maiden England, az feltöltené a youtube- ra?
Könyörgöm segítsetek! Én nem bírom kivárni a tavaszt... Sad

Nono! Ilyet nemkérünk a fórumon! Legfeljebb PM-ben vagy MSNnen megkérsz valakit, hogy adja kölcsön. Amúgy meg legjobb tudomásom szerint nem lehet ilyen hosszút feltölteni, vagy ha lehet is nagyon sokáig tartana...
« Utoljára szerkesztve: 2006. december 23., 14:50:35 pm írta OverLord » Naplózva

annusdoky
Vendég
« Válasz #47 Dátum: 2006. december 25., 12:40:17 pm »

OK, OK bocsika. Ezt nem tudtam. Máskor majd odafigyelek, de nem úgy gondoltam, hogy az egészet egyszerre! Külön-külön! Najó, nem ölöm az agyatokat!
Naplózva
death
Haladó Tag
Nem elérhető

DEATH

« Válasz #48 Dátum: 2007. január 09., 13:21:43 pm »

Itt a Maiden England teljes egészében

klikk ide: http://video.google.com/videoplay?docid=4752524818430680336&q=Maiden+England+duration%3Along
Naplózva

"What humanity I knew I have long forgotten
For me eternity is nothing
But a short while"
annusdoky
Vendég
« Válasz #49 Dátum: 2007. január 09., 14:50:41 pm »

Death, Te egy arany ember vagy!!!
Naplózva
csjtenor
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #50 Dátum: 2007. március 11., 23:45:00 pm »

Olyan kár, hogy nekem hiányzik belőle jópár szám...  Sad

Azért a többségük ott van!
Azt nem tudjátok véletlenül, hogy a CD-verziót miért rövidítették meg két számmal? :/
A Can I Play With Madness és a Hallowed Be Thy Name nincs rajta, míg a videokazetán igen. :cool:

Powerslave te egy igazi Isten vagy vasszűzbe zárva. Nagyon kössssssssssz a DVD-ket, azóta csak azok látogatják a lejátszómat.
Naplózva

csjtenor
Powerslave
az Iron Maiden megszĂĄllottja
Core Team
Nem elérhető

UP THE IRONS!!!

« Válasz #51 Dátum: 2007. március 12., 19:53:40 pm »

Olyan kár, hogy nekem hiányzik belőle jópár szám...  Sad

Azért a többségük ott van!
Azt nem tudjátok véletlenül, hogy a CD-verziót miért rövidítették meg két számmal? :/
A Can I Play With Madness és a Hallowed Be Thy Name nincs rajta, míg a videokazetán igen. :cool:

Powerslave te egy igazi Isten vagy vasszűzbe zárva. Nagyon kössssssssssz a DVD-ket, azóta csak azok látogatják a lejátszómat.

Örülök, hogy segíthettem! Nézz, hallgass, élvezz!!!!!!! eddie eddie eddie
Naplózva

Scream For Me Hungary

I'm not a number! I'm a free man!
Ha ha ha ha ha....
kotpet
Új Tag
*
Nem elérhető

The yourneyman

« Válasz #52 Dátum: 2007. november 20., 13:13:51 pm »

Hát igen, ez a video azon kevesek egyike, ami még megvan gyári VHS kazettán, ezt nem tudtam máshogy megszerezni. Igaz digitalizáltam, így megvan DVD-n is.
Jó kis koncert volt, nekem úgy tűnt, hogy a keveréssel azért volt némi probléma, mert Adrian gitárja sokkal hangosabb volt, mint Dave-é. Ez leginkább a kiadott hanganyagon volt szembetűnő. Azért az egész koncerten Adrian Ossian pólóban, az nem semmi.
Naplózva

I know what I want, and I say what I want, and no one can take it away !!!
Actionman
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #53 Dátum: 2008. február 09., 10:52:36 am »

Nem mintha elégedetlen lennék, mert 5 konceranyagom van meg az Iron Maidentől, de nem úgy volt hogy nem csak a Live after death, de Maiden England is megjelenik a hivatalos válogatás dvd-n???
Naplózva
LidĂŠrc
Core Team
Nem elérhető

« Válasz #54 Dátum: 2008. február 10., 15:55:20 pm »

Én ilyenről nem hallottam, sztem csak a Live after Deathről volt szó HoIM: pt2 vel kapcsolatban. De valami room 101 enterainment kiadta dvd-n, nekem úgy van meg. Mondjuk fura, hogy nem a Maiden kiadója adta ki, de különösebben nem érdekel, megvan, az a fő.
A donnington is így van meg, meg mégegyik.
Naplózva

Gonosz indirekt marketing kĂśvetkezik:
http://feldolgozasalatt.blog.hu/
The Clairvoyant
Haladó Tag
Nem elérhető

« Válasz #55 Dátum: 2008. július 25., 12:14:52 pm »

nem tudja valaki, honnan lehet letölteni a maiden englandot? torrent... én már 3szor fogtam bele, de mindenhol leállt és nem is indult be többször  Sad
Naplózva

“It's better to burn out than fade away.” /Kurt Cobain/

"HĂşzzĂĄ el mer lekĂśplek!"  /DolĂĄk-Saly RĂłbert/
OverLord
Adminisztrátor
Nem elérhető

« Válasz #56 Dátum: 2008. július 25., 12:18:18 pm »

nem tudja valaki, honnan lehet letölteni a maiden englandot? torrent... én már 3szor fogtam bele, de mindenhol leállt és nem is indult be többször  Sad
Kérlek ezt privátban folytasd, mert az oldalunk nem foglalkozik illegális letöltésekkel.
Naplózva

The Clairvoyant
Haladó Tag
Nem elérhető

« Válasz #57 Dátum: 2008. augusztus 04., 13:46:03 pm »

oké. De egy kérdés hozzád, Overlord, te már biztosan láttad: megérni megszerezni a maiden englandot?
Naplózva

Peti
Fórumozgat
**
Nem elérhető

« Válasz #58 Dátum: 2008. augusztus 04., 14:36:45 pm »

oké. De egy kérdés hozzád, Overlord, te már biztosan láttad: megérni megszerezni a maiden englandot?
Bár nem tőlem vártad a választ, de szerintem megéri! A képminőség nem csúcs, ennek ellenére maga a videó jó lett, tele jó dalokkal.
Naplózva

[ Up The Irons ]
The Clairvoyant
Haladó Tag
Nem elérhető

« Válasz #59 Dátum: 2008. október 18., 21:00:13 pm »

Hát a képminőség a doningtonon se csúcs, meg a hammersmithen se. Nem az a lényeg  A feelingje, meg persze a hanganyag. Fő, hogy hangulatos legyen egy koncert, ami szerencsére igaz a Vasszűz koncertjeire
Naplózva

ruskin
Új Tag
*
Nem elérhető

felhasznĂĄlĂł

« Válasz #60 Dátum: 2008. december 05., 11:03:04 am »

ha másért nem az Infinite Dreams száma és az Ossian póló miatt érdemes megvenned...
Naplózva

Amit birtokolsz,az birtokba vesz!
Power Dreams
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #61 Dátum: 2009. március 30., 14:17:25 pm »

Szerintem ez a díszlet nézett ki talán a legjobban a Maidenes koncertek közül, legalábbis nekem baromira bejön
Igazán Kidobhatnák DVD-n is ezt a koncertfelvételt Tongue
Naplózva
Tudatalatti Farkas
Fórumlakó
Nem elérhető

Nem: Nő

http://kiroru.freeblog.hu/

« Válasz #62 Dátum: 2009. március 30., 14:43:27 pm »

Szerintem ez a díszlet nézett ki talán a legjobban a Maidenes koncertek közül, legalábbis nekem baromira bejön

A díszlet tényleg csúcs, a fagyos Seventh Son - világ  eddie  Na és Adrian se semmi Ossian-os pólóban Wink A számok nagyon jól szólnak, főleg a Seventh Son Of A Seventh Son nagyon jó, meg Eddie a kristálygömbbel. És a Killers-t is milyen jól énekli Bruce.  eddie
« Utoljára szerkesztve: 2009. március 30., 14:44:38 pm írta Fehérfarkas » Naplózva

***  **
**

B U D D H I Z M U S
S P I R I T U Á L I S "D O L G O K"
Á Z S I A
B L O G :

http://asztral.freeblog.hu/

BRUCE DICKINSON:
http://brucedickinsondalszovegek.
Power Dreams
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #63 Dátum: 2009. március 30., 15:07:56 pm »

Eggyetértek veled Fehérfarkas Wink De mondjuk ahogy kezdődik a koncert az is igen fasza mármint a Moonchild  eddie
Nekem még az jön be nagyon bár ezt ahogy láttam többi koncerten is megcsinálták , a Heaven Can Wait számnál az a vokálózós rész a szám közepe felé amikor feljönnek a színpadra kb egy 20-30ember és eggyütt éneklik. kurva jól hangzik eddie
Naplózva
precimax
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #64 Dátum: 2013. március 19., 21:44:27 pm »

Nemsoká csak el jön az a 25-ike !!!
Szerintem az egyik legjobb koncert a sok közül,
és nem minden nap hall az ember hatalmas gitár szolokat,
mint az Infinity Dreams-en.
« Utoljára szerkesztve: 2013. március 30., 09:08:00 am írta precimax » Naplózva
Paul
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #65 Dátum: 2014. február 15., 11:30:07 am »

Majd' egy évvel a legutóbbi hozzászólás után, illetve a Maiden England - retroturné budapesti időpontjának bejelentése után, a régi videoanyagok sorában ott lehet a "Maiden England" DVD is.
Plusz a youtube-on láttam egy 2013-as fesztivál teljes Iron Maiden koncertjét, ezt sajnos már nem találom sehol, nem tudom melyik volt (Wacken? Download?) Profi kamerás, TV felvétel volt. Nem mentette le valaki? ...és nem osztaná meg újra Smiley ?

Egy 20 perces Download fesztivál részlet még fellelhető három számmal: Phantom of the opera, Fear of the dark, The trooper:  
http://www.youtube.com/watch?v=jiVTAs1TyYg

Szerk.: Időközben sikerült megtalálnom, a keresett videót, a Rock in Rio 2013-as TV felvétele:
http://www.youtube.com/watch?v=RfnAcD6Uxf8
« Utoljára szerkesztve: 2014. február 15., 18:52:30 pm írta Paul » Naplózva
WROM
Fórumozgat
**
Nem elérhető

Stranger In A Spaceport Bar

« Válasz #66 Dátum: 2014. április 09., 17:05:53 pm »

Hm.
Május első napjával kezdődően elég sokat fogom nézni-hallgatni ezt az anyagot (DVD-n és CD-n is beszereztem), készülve júniusra...
Naplózva

Stranger In A Strange Land
Land Of Ice And Snow
Trapped Inside This Prison
Lost And Far From Home
precimax
Új Tag
*
Nem elérhető

« Válasz #67 Dátum: 2014. június 05., 21:50:57 pm »

És ,kinek hogy telt a nagy koncert?
Nagyon is megvagyok elégedve a látvánnyal,a szinpadi showal,
a számokkal amit eljátszodtak.
De talán a hangzás az amin lehetet volna csiszolni.
« Utoljára szerkesztve: 2014. június 05., 21:57:51 pm írta precimax » Naplózva
Oldalak: 1 [2] | Fel Nyomtatás 
maiden.hu [ Scream For Me Hungary ]  |  Iron Maiden  |  Videók  |  Téma: Maiden England « előző következő »
Ugrás: